מה חושבים עלינו?

מה יותר חשוב מהביקורות של התלמידים שלנו?

הביקורות של הלקוחות של התלמידים שלנו.

חייבים להגיד מילה טובה ומילה אחת לא תספיק. הכרנו את נתנאל לפני שנה וחצי שעוד לא ממש הצלחנו להבין מה למה כמה. נתנאל התחיל ללכת איתנו צעד צעד מבדיקות בבנקים מלאחד חשבנות מלסגור דברים .. מענה בכל שעה עד הפרטים הקטנים הסבר נתינת תשובות על כל דבר .. נתנאל איתנו עד השניה האחרונה של קבלת המשכנתא .. מקבלת אישור עקרוני מבדיקת הנתונים הטובים ביותר בשבילינו מהרביות הקטנות ביותר מההחזרים . אין מילים ! ותודה לאל חתמנו על המשכנתא וגם שם נתנאל איתנו הגיע עד לבנק ישב איתנו הסביר כל דף ודף על מה אנחנו חותמים דאג לבדוק שהכל נכון לא עזב אותנו עד גמר החתימות .. וגם היום שיש לנו שאלה אנחנו מקבלים תשובה . מי שרוצה להתקדם בחיים בראש שקט בלי דאגות לדעת שיש מי שדואג לו בלי לחשוב פעמים פשוט לגשת לנתנאל !! וכמובן לאלמוג היקרה שעשתה מעל ומעבר מאחורי הקלעים דאגה לכלל הטפסים שיגיעו לבנק דאגה שהכל יתקתק גם אם זה הצריך כמה טלפונים ביום אין ספק שכל מי שעובד מולה נהנה משירות יחס אישי ודואג!! תודה רבה רבה לכם 😘😘

הודיה לוי

שני טי המדהימה הסבירה לנו במפורט מהם מרכיבי המשכנתה, וכבר תוך כמה רגעים בנתה לנו הרכב שמתאים לנו במיוחד. תוך זמן קצר כבר קיבלנו אישור עקרוני לאותו הרכב בדיוק משני בנקים, ונחסוך במצטבר סכום משמעותי!

רעות עידו

פניתי למסלולים על מנת לקבל עזרה בלקיחת משכנתא בתנאים של לחץ בזמן ועם מורכבות בירוקרטית גבוהה. עמית הסביר לי בצורה ברורה מאד את כל התהליך והשלבים שאנו צריכים לעשות על מנת לקבל את המשכנתא במהירות, עם תנאים מעולים ועם מסלולים שתואמים את בקשותיי. לאחר שקיבלנו הצעה ביריבית לא טובה, עמית התעקש, בדק והצליח לעשות משא ומתן מעולה שהוריד את הריביות בצורה משמעותית לכדי הצעה טובה מאד, אפילו יותר ממה שחשבתי שאקבל. ממליץ מאד לדבר עם מסלולים ועמית על מנת לקבל משכנתא ביעילות ובתנאים

עומרי זאדה

אני בחרתי במסלולים אחרי מחקר מעמיק וארוך, יש מאות יועצים וקשה מאוד להבין איך להבדיל ביניהם ואיך בסופו של דבר לעשות את הבחירה. אולי בהזדמנות אפרט על זה בנפרד. מסלולים עמדה בכל הציפיות שלי ברמת השרות והמקצועית. במבחן התוצאה מסלולים סיפקה את הצרכים שלי בצורה מיטבית. באופן ספציפי אני עבדתי עם נתנאל (שלמרות שיש לו שם אלוקי מכנים אותי בקיצור נתי...). נתי מההתחלה בנה איתי קשר מבוסס על אמון והיה שקוף מאוד בכל שלבי התהליך. לדעתי יועץ משכנתאות שלא מראה לך בפועל לפחות 3 הצעות שונות שהוא קיבל מבנקים שונים ואת איך נראה המשא ומתן מולם חוטא לתפקידו (לדעתי האישית). נתי עשה בדיוק את זה בחריצות ובמקצועיות ולמרות שבמקרה שלי היה אתגר לוחות זמנים צפוף הוא ידע לעשות את זה בזמן ובלי פשרות על התנאים של המשכנתא. מעבר לזה שרות ברמה הכי גבוה שיש, סבלנות, זמינות מאוד גבוה ובעיקר ידע לתת את התחושה שהוא בצד שלי ממש כמו חבר. אני מרגיש שקיבלתי תרומה הולמת מאוד בהשקעה הזאת! בהצלחה לכולם!

פרי יקבוביץ

את ישי בן דב אני מכיר מאז שהיה תינוק. כשנתקלנו בטעות במודעה שישי מטפל במחזור משכנתאות היה ברור שאיתו אנחנו עובדים. ואכן, לא טעינו! קיבלנו טיפול מסור ומקצועי מישי ומאלמוג ומהר מאוד היינו עם משכנתא מחודשת וחסכון מרשים. תודה לישי ולכל צוות מסלולים.

רון זיו

לפני 4 שנים רכשתי דירה להשקעה, לקחתי משכנתא מבלי להבין יותר מדי. ההחזר החודשי היה נמוך מאוד וחשבתי שקיבלתי משכנתא טובה. לאחרונה יצא לי לדבר עם עמית, מנכ"ל מסלולים, סיפרתי לי על המשכנתא, שלחתי לו צילומים של פירוט המשכנתא ותוך דקות ספורות קיבלתי מייל מפורט שאומר שאני יכול לחסוך 175 אלף ש"ח במצטבר אם אמחזר את המשכנתא בתנאים שמסלולים יודעים לתת. אחרי תהליך שלא ארך הרבה זמן, מיחזרתי את המשכנתא בליווי של מסלולים, צימצמנו את המשכנתא מ 25 שנים ל 15 שנים, אחוז הריבית הצטמצם משמעותית, אין עמלת פירעון, וכל חודש הקרן (החוב לבנק) מצטמצמת ב 1000 שקלים יותר לעומת המשכנתא הקודמת בעוד ההחזר החודשי עלה ב 400 שקלים בלבד - חיסכון של 600 שקלים כסף נקי כל חודש. הליווי היה סופר מקצועי ובאווירה נעימה וחברית, וחוץ מהחיסכון גם למדתי הרבה מהתהליך, עמית הסביר לי את כל המהלך שעשינו, והיתה לו תשובה ברורה ומספקת לכל שאלה שהיתה לי. ממליץ לכל מי שמחזיק משכנתא לעשות את הבדיקה הפשוטה הזאת, ומנסיוני עם מסלולים הדרך לחיסכון הקל הזה מאוד קצרה.

שחר ורטהיימר

ואם זה לא מספיק בשביל לדעת שאנחנו מכשירים את היועצים הטובים ביותר

מוזמנים להציץ בעמוד הפייסבוק שלנו!

היי כאן דור 🙂

אנו משתמשים ב-Cookies שלנו ושל צדדים שלישיים למטרות אנליטיות וכדי לאפשר לאתר שלנו לפעול כהלכה, להתאים אישית תוכן ומודעות, לספק תכונות מדיה חברתית ולנתח את התעבורה באתר. למידע נוסף תוכלו לבקר באתר שלנו בתקנון ותנאי שימוש.