שכר יועץ משכנתאות

יש חברות רבות ויועצי משכנתא רבים, מה שמעורר את הסוגיה מהו שכר יועץ משכנתאות.

במשך שנים רבות שלטו בשוק המשכנתאות יועצי המשכנתאות של הבנקים.

הציבור לא שאל שאלות, לא עשה השוואות ונטל משכנתאות, לעתים כאלה שגרמו לתסבוכת כלכלית.

היום נוטלי המשכנתאות מודעים לכך, שיש חברות של יועצי משכנתאות, אשר עדיפים מכל בחינה על יועצי המשכנתאות בבנקים.

יועצי משכנתאות חיצוניים, הם לא צד בעניין. (יועצי המשכנתאות של הבנקים, מן הסתם תמיד ינסו לשווק לכם את המשכנתא שהכי כדאית לבנק לא לכם…).

עבודתו של יועץ משכנתאות רבה, תובענית ומחייבת. 

המלצתו עשויה לגרום לעסקה מוצלחת או גרועה, ולכן צריך גם לדעת לבחור ביועץ משכנתאות מורשה משכמו ומעלה, בעל ניסיון עם קבלות ולקוחות שבעי רצון.

חושבים להיכנס לתחום? קראו במאמר זה כמה מרוויח יועץ משכנתאות ובמה זה תלוי.

שכר יועץ משכנתאות

מחירון יועצי משכנתאות

המחיר על יעוץ משכנתאות יכול לנוע החל מ-500 ₪ לפגישת ייעוץ אחת ואף פי כמה וכמה, תלוי במספר הפגישות ובפעולות שיועץ המשכנתאות אמור לעשות למענכם. 

יועצי המשכנתאות עצמם מגלמים את שכר הטרחה שלהם, באמצעות סעיפים מסוימים, שפחות או יותר נלקחים בחשבון אצל כל מי שעוסק בתחום.

שכר יועץ משכנתאות כולל סעיפים של הזמן אותו הקדיש לכם היועץ וככל שמדובר בהליכים ארוכים, קשיים ובדיקות רבות, כך שכרו יהיה גבוה יותר.

קשה מאוד לכמת כל מהלך וכל פעולה של יועץ משכנתאות ולהגיע לסכום אחד קבוע לכולם,.

שכר ייעוץ משכנתאות תלוי בסוג הבקשה שלכם, בסוג המשכנתא שאתם מבקשים. בהון העצמי שלכם ובפעולות הנדרשות מיועץ המשכנתא כדי לתת לכם שירות.

וותק, יצירתיות וניסיון- ארגז הכלים של יועץ המשכנתא

וותק יצירתיות וניסיון, הם הכלים הכי חשובים המגולמים בסעיף שכר יועץ משכנתאות. 

גם בתחום של יעוץ משכנתאות כמו בתחומים רבים אחרים, משך הזמן שהושקע בתיק שלכם, רמת הקושי של הסוגיות עמם היה אמור להתמודד יועץ המשכנתאות שלכם וכן המהמורות שהיה צריך לעבור עבורכם, הם חלק מגילום שכר הטרחה הסופי שלו. 

כך יוצא שפרמטר הזמן למשל, איננו משמעותי אלא דרגת הקושי והצורך ביצירתיות וניסיון רב כדי לאפשר לכם לקיחת משכנתא מול גופים בנקאיים קשיחים. 

יש לקוחות שהבנקים נותנים להם משכנתא בקלות ויש כאלה שלא.

מה שבטוח שלא כמו מתווכים, גובה המשכנתא אותם אתם מבקשים, לא משפיע על עלות שכר הטרחה ליועץ המשכנתא.

מה יועץ המשכנתאות יעשה עבורכם?

יועץ המשכנתאות עובר מסלול לימודי ייעוץ משכנתאות מקצועי בו הוא מתמחה במכלול היבטי המשכנתא. הוא בעצם האדם שיחבר ביניכם לבין המשכנתא העתידית הכי נכונה שמתאימה לזה ויש לכך חשיבות עצומה.

אין כמותו לבחור עבורכם את המסלול שמתאים לתנאי החיים שלכם.

בנוסף הוא יבדוק את הערת האזהרה על הנכס שלכם ויבטיח שהוא  נקי מכל עיקול, שעבוד ועוד.

בנוסף יבנה עבורכם יועץ המשכנתאות תמהיל משכנתא אשר עבורו יש הדורשים בין 2000,3500 ₪.  תוכלו לפנות לבנק עם התמהיל הזה, אבל ממש מומלץ להמשיך בליווי שלו עד סוף התהליך.

יועצי המשכנתא הם אלה, שיכולים להנחות אתכם כיצד להתנהל מול הבנק בחוכמה ולהשיג את המשכנתא עם הריבית הכי טובה לכם במסלול הכי מתאים.

רצוי לוודא מול יועץ המשכנתא האם הליווי הנוסף אחרי הכנת התמהיל כלול במחיר.

אז כמה מרוויח יועץ משכנתאות על ליווי מלא של לקוח עד לקבלת המשכנתא? הסכום יכול לנוע בין 5,500 ₪ ועד 10,000 ₪.

כל יועץ משכנתאות מבין את הליווי בצורה אחרת, וחשוב שתבדקו מראש מה אתם מקבלים בעבור ליווי מלא. אלמנט נוסף שמשפיע על שכר יועץ משכנתאות הנו לקוחות שהבנק לא ממש מעוניין לתת להם משכנתא. תפקידו של היועץ הוא לגרום לכך שהתהליך יסתיים בהצלחה.

מעוניינים להפוך את התחום למקצוע ולהתחיל לקבל שכר ייעוץ משכנתאות על עבודתכם? בררו עכשיו על קורס ייעוץ משכנתאות.

מכללת מסלולים מחויבת לכללי אמון הציבור המשקפים סטנדרט גבוה של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.

אל תעצרו כאן

יש לכם עוד הרבה מה ללמוד!

קורס יועץ משכנתאות בירושלים

קורס יועץ משכנתאות בירושלים

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, המתעניינים לגבי קורס יועץ משכנתאות בירושלים. מדובר על אחד הקורסים המבוקשים ביותר, מאחר והוא מבטיח לכל אחד מקום עבודה

קורס ייעוץ משכנתאות באשדוד

קורס ייעוץ משכנתאות באשדוד

לא מעט אנשים מחפשים אחר דרך יעילה ומשתלמת לעשות שינוי בחיים שלהם. רבים אינם מרוצים מהעבודה הנוכחית שלהם או מהמקצוע שלהם, דבר שגורם להם לחפש

קורס יועץ משכנתאות נתניה

קורס יועץ משכנתאות נתניה

קורס יועץ משכנתאות נתניה מהווה את האופציה האידיאלית ביותר, עבור כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו מקצוע מבוקש ורווחי לעתיד. אומנם ניתן היום למצוא לא מעט

היי כאן דור 🙂

אנו משתמשים ב-Cookies שלנו ושל צדדים שלישיים למטרות אנליטיות וכדי לאפשר לאתר שלנו לפעול כהלכה, להתאים אישית תוכן ומודעות, לספק תכונות מדיה חברתית ולנתח את התעבורה באתר. למידע נוסף תוכלו לבקר באתר שלנו בתקנון ותנאי שימוש.